civilinis draudimas

Civilinis draudimas internetu

Civilinis draudimas internetu
Civilinis draudimas internetu
kasko draudimas

Kasko draudimas internetu

Kasko draudimas internetu
Kasko draudimas internetu
Civilinis draudimas internetu

Transporto priemonės valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas (TPVCAPD) arba draudimas liaudiškai žinomas kaip civilinis draudimas, mašinų draudimas, privalomas draudimas yra draudimas, kuris avarijos atveju padengs trečiųjų šalių automobilių remontą. Jeigu jūs esate avarijos kaltininkas, jums nereikės rūpintis dėl kitų vairuotojų automoblių, juos sutaisys draudimo kompanija, kuri taip pat pasirūpins sužeistais eismo įvykio dalyviais. Šis draudimas Lietuvoje yra privalomas, visi važinėjantys automobiliai turi būti apdrausit privalomuoju draudimu. Tačiau atsiminkite, kad privalomasis draudimas neapsaugo jūsų automobilio, jei esate avarijos kaltininkas automobilį teks taisyti už savo pinigus. Jei norite išvengti ir išlaidų susijusių su jūsų automobilio taisymu, įsigykite kasko draudimą.
Privalomojo draudimo kaina priklauso nuo automobilio galingumo, vairuotojo amžiaus, stažo ir praeityje padarytu avarijų. Šią informaciją įveskite į internetinę anketą ir sistema automatiškai sugeneruos draudimo pasiūlymą. Automobilio draudimas internetu yra pigesnis už tradicinį draudimą agentūroje.


Automobilių draudimas internetu

Šiame straipsnyje rašoma apie TPVCAP draudimą (dar žinomas kaip privalomasis draudimas, mašinų draudimas, civilinis draudimas, o oficialiai transporto priemonės valdytojų civilinės atsakomybės privalomasis draudimas) ir kasko draudimą (kartais neteisingai rašoma "casko"). Straipsnyje pasakojama kuo skiriasi kasko ir privalomasis TPVCAP draudimas, bei nuo ko priklauso draudimo kaina ir kodėl mašinos draudimas internetu yra pigesnis.

Privalomasis automobilio draudimas internetu yra pasiekiamas vos per kelias minutes. Kiekvienas Lietuvoje važinėjantis automobilis turi būti apdraustas šiuo draudimu - nuo 2002 metų toks įstatymas. Privalomasis draudimas apsaugo vairuotoją nuo išlaidų susijusių su trečiojo asmens automobiliu. Jeigu vairuotojas yra auto įvykio kaltininkas ir turi TPVCA privalomąjį draudimą, draudimo kompanija sumokės už eismo įvykyje nukentėjusių transporto priemonių remontą ir nukentėjusių žmonių gydymą. Tačiau šis draudimas nepadengs pačio avarijos kaltininko automobilio taisymo išlaidų. Norint išvengti ir tokių išlaidų, būtinas kasko draudimas.

Privalomojo draudimo kaina priklauso nuo automobilio galingumo - kuo galingesnis automobilis tuo daugiau žalos jis gali padaryti auto įvykio atveju (taip pat kainą lemia ir automobilio svoris). Kainą lemią ir vairuotojas - ypač jo vairavimo stažas ir praeityje padarytos avarijos. Nepatyrę ir daug avarijų darantys vairuotojai yra priskiriami "brangesniai" padidintos rizikos grupei. Draudimo kaina priklausys ir nuo draudimo sutarties galiojimo trukmės - kuo ilgesnis terminas tuo palankesnė kaina - apsidrausti metams yra pigiau nei dvyliką kartų apsidrausti mėnesiui. Be abejo, jeigu automobilis bus naudojamas pavojingai veiklai (kurui vežti ar pan) draudimo kaina bus didesnė.

Kasko draudimas avarijos atveju padengtų apdrausto automobilio remonto išlaidas nepriklausomai nuo to kas yra įvykio kaltininkas. Kasko draudimas padengtų ir pavogto ar kitaip sugadinto automobilio vertę. Draudimo bendrovės sako, kad kasko draudimas apsaugo nuo visų rizikų ir tai beveik tiesa - kasko negalios tik tais atvejais, kurie numatyti nedraudžiamų įvykių sąraše - ty. netinkamas arba nelegalus automobilio naudojimas - pvz.: vairavimas neblaiviam. Nedraudžiamų įvykių sąrašą pateiks kiekvienas draudikas.

Kasko draudimo kaina priklauso nuo panašių kriterijų kaip ir privalomojo civilinės atsakomybės draudimo kaina, tačiau yra dar keli papildomi kriterijai - tai automobilio markė - kai kuriuos automobilius pataisyti kainuoja brangiau nei kitus ir kai kurie automobiliai yra labiau vagiami nei kiti - nuo šių faktorių priklauso draudimo kaina. Be to, kasko kainą lemia ir automobilio vertė, didesnė vertė reiškia didesnę įmoką.

Automobilio draudimas internetu yra pigiau? Taip. Draudimo bendrovei įdiegti automatizuotą internetinę klientų aptarnavimo sistemą yra pigiau nei įrengti ir išlaikyti fizišką klientų aptarnavimo skyrių. Sumažinusi išlaidas, bendrovė gali sumažinti ir draudimo kainas.

Pigiausias draudimas yra toks pats draudimas kaip ir pigus draudimas, pigus draudimas yra toks pats draudimas kaip ir brangus draudimas. Draudimas yra standartizuota paslauga ir nuo kainos jos kokybė nepriklauso. Draudimas gali skirtis nebent papildomomis paslaugomis arba tam tikromis sąlygomis, tad jei skirsite pakankamai laiko susipažinti su taisyklėmis, nebijokite įsigyti draudimo internete už mažesnę kainą.