busto draudimas

Turto draudimas

* - laukeliai privalomiTurto draudimas internetu

Apdrausti savo turtą yra paprasta, o tai padaryti internetu yra dar paprasčiau. Interneto pagalba galėsite lengvai palyginti įvairių draudimo bendrovių pasiūlymus ir kainas. Pasirūpinkite savo turto saugumu jau dabar, visi tikimės, kad nelaimės mus pralenks, tačiau apsidraudę iš kart pasijusite saugiau. Turto draudimas internetu apsaugos jūsų butą, namą ar kitą turtą nuo gaisro, potvynio, stichinės nelaimės ir kitų rizikų.

Visos draudimo kompanijos siūlo kiek skirtingas paslaugas, tačiau jas galima apibendrinti į kelias kategorijas.

Draudikai siūlo draustis nuo šių rizikų:

Ugnies padaryta žala -išmoką gausite jei jūsų būstas nukentės nuo ugnies - apdegs, sudegs ar aprūks. Draudimas galios ir žaibo atveju, taip pat sprogimo atveju.
Vandens padaryta žala - ši rizika ypač padidėja didelio lietaus metu, Lietuvoje dažnai siaučiant lietui, tikimybė, kad lietus sugadins jūsų turtą yra didelė. Draudimas taip pat galios ir kaimynams užpylus jūsų namus vandeniu.

Stichinių nelaimių padaryta žala - tai audra, žemės drebėjimas, stiprus vėjas, sniegas, potvynis ir kt. Niekada negalime žinoti kada ir kokia nelaimė užklups mūsų kraštą. Apdraudę turtą galėsite numoti ranka į grėsmes jūsų būstui.

Trečiųjų asmenų padaryta žala - tai vagystė, vandalizmas ir pan. Deja, Lietuvoje vagystės vis dar dažnas atvejis. Tačiau galite nustoti nerimauti per naktį palikę tuščius namus - nelaimės atveju draudimas padengs visus nuostolius.

Kai kurios draudimo kompanijos siūlo ir draustis ir nuo daugiau rizikų (pvz.: draudimas nuo transporto priemonės įvažiavimo į būstą.) Atidžiai susipažinkite su draudimo sąlygomis - jūsų draudimo pasiūlyme jos gali skirtis nuo anksčiau aprašytų.

Turto draudimo rūšys

Turto draudimas internete skirstomas į tris kategorijas:

Nekilnojamo turto draudimas - tai apsauga jūsų buto ar namo sienoms, luboms, stogui, grindims ir viskam kas stacionaru. Tačiau nelaimės atveju žala nebus atlyginta turtui esančiam po stogu - pvz.: buitinė technika.

Kilnojamo turto draudimas - apsaugos visa tai kas yra po stogu - buitinė technika, kompiuterinė technika, baldai ir kita. Tačiau neapsaugos jūsų namo sienų, lubų ir grindų. Norint visapusės apsaugos reikia rinktis ir nekilnojamo turto ir kilnojamo turto draudimą.

Turto civilinės atsakomybės draudimas - padengs nuostolius, kuriuos jūs padarėte tretiesiems asmenims. Jei užliejote kaimynus ar išdaužėte jų langą, draudimo kompanija padengs nuostolius.

Būsto draudimas internetu yra paprastas būdas atsikratyti dar vieno galvos skausmo ir gyventi bent truputį ramiau šiame įtampos ir nerimo pilname pasaulyje. Išsirinkite palankiausią pasiūlymą ir apsaugokite savo butą namą ar biurą.